Přehled akcí na sezónu 2014/2015

13. Listopad 2014, 16:52

S blížícím se koncem kalendářního roku se nezadržitelně blíží i další sezóna na Ledové stěně ve Víru, a my Vám proto přinášíme přehled akcí, které se na Ledové stěně uskuteční. Která data by jste si tedy měli poznačit do kalendáře?

7. února 2015 se bude konat Metodický den ČHS, na kterém si můžete oživit nebo se naučit správné návyky a metodické postupy používané při ledovém lezení a pohybu v horách.

14. února 2015 si budete moci při Mistrovství České republiky v ledovém lezení na rychlost zazávodit o Vírský cepín.

21. února 2015 se bude konat Ice climbing test day, na kterém si budete moci vyzkoušet produkty firem Singing Rock, Tendon a Grivel.

Pokud se Vám zdá, že je do února daleko, věřte, že dlouhodobá předpověď slibuje na přelomu listopadu a prosince denní teploty kolem nuly a noční pod bodem mrazu, a že jakmile to podmínky umožní, začneme ledovat. Po zahájení sezóny Vás dále budeme informovat o programu konaných akcí, mimo jiné o Metodických víkendech pod vedením Hudy mountain guides, které budou pořádány pro menší skupiny, čímž pro Vás bude zajištěno intenzivnější vstřebání a osvojení si metodiky :)

O případných změnách výše uvedených termínů Vás budeme informovat.

Rezervace Via ferrata Vír

Rezervujte si materiál na ferraty

Oficiální Facebook

   

Hlavní partner