Ledová stěna čeká v plné pohotovosti na mráz

16. Leden 2020, 11:38

Snad letos alespoň krátká zima přijde a dočkáme se i pro nás nezbytných nízkých teplot. Potřebujeme minimálně -10°C v noci a -5°C přes den. Zatím nepropadáme žádné panice, protože průběh tohoto období odpovídá předchozím letům a samozřejmě jsme od půli prosince plně připraveni. Vzhledem k množství Vašich dotazů na letošní provoz přinášíme nejdůležitější informace, kromě té, která Vás zajímá nejvíc, a to kdy otevřeme. Nejprve dobré zprávy. Na následující sezónu jsme pro naše návštěvníky nakoupili nové cepíny, mačky a přilby do půjčovny. Bylo na čase, aby letité Raveltiky uvolnili místo nejmodernějším Petzlům, Grivelům a Singáčům. Nechte se navnadit jejich představením ve fotogalerii a v aktualizovaném ceníku níže.

Komfort stále se vylepšující chaty pod skálou Vám nabídneme k odpočinku mezi náročnými ledovými výstupy. Krabička nám vyrostla do krásy a zbývají závěrečné detaily k jejímu úplnému dokončení. Novinkami, které letos rozjedeme ve zkušebním provozu, budou půjčovna obuvi a nabídka ledolezeckých kurzů pro jednotlivce i pro skupiny. Boty byly, a zatím stále jsou u našich návštěvníků velkým problémem, který jsme se rozhodli řešit shromažďováním různých velikostí pohorek vhodných pro ledolezení. Výukové lekce ledolezení doplní poslední chybějící položku v portfóliu námi nabízených služeb.   

Všechna výše zmíněná pozitiva přináší našemu spolku výrazný nárůst provozních nákladů. Nevyhnutelným následkem je nepatrné navýšení vstupného, které ovšem vykompenzujeme slevami na půjčovné, a také nabídkou permanentek. Prostudujte si tedy nový návštěvní řád a ceník.

Tradičně pro Vás chystáme oblíbené akce: Metodický víkend plánovaný na 15. - 16. února 2020 a závody na rychlost Vírský cepín. Cepín, což je jedna velká super párty, si poznačte na sobotu 8. února 2020, a raději i na neděli. :-)

Těšíme se, že příští zpráva už bude skutečně o ledu, a že to bude brzy. Rozhodně ledolezení v sezóně 2020 ještě nevzdáváme.

Rezervace Via ferrata Vír

Rezervujte si materiál na ferraty

Oficiální Facebook

   

Hlavní partner