Jste zde

Manuál k rezervačnímu systému LSV

Náš rezevační systém není dokonalý, přečtěte si prosím jak rezervace vytvářet tak, abych je nemuseli upravovat a měli přehled o tom, kolik návštěvníků přijede a jaké vybavení si budou půjčovat. Značnou část rezervací totiž musíme ověřovat mailem a následně upravovat, níže tedy uvádíme nejčastěji se vyskytující "chyby", nebo spíše nejasnosti, které se v rezervacích vyskytují, a které bychom rádi eliminovali. Ušetřilo by nám to i několik hodin denně, za což bychom byli velice vděční :-) Věnujte prosím chvíli svého času a prostudujte si níže popsané principy a postupujte podle nich při vytváření rezervací. Kompletní informace pro návštěvníky naleznete zde.

1. Rezervaci lze vytvořit pouze na "vypsaný" termín - viz ilustrační obrázek dole z února 2017. Lezlo se v průběhu celého měsíce, nicméně např. 9.2.2017 byla stěna uzavřena a termíny tedy nebyly vypsané. Vypsané termíny jsou ty modré, jiné nelze rezervovat. Nesnažte se o to a nežádejte nás o to telefonicky ani emailem, pro vytvoření rezervací zkrátka slouží jen a pouze rezervační kalendář, na který bychom vás stejně odkázali. Děkujeme :-) 

2. Počet rezervací pro skupinu lezců - vytvářejte prosím vždy pouze jednu rezervaci pro jednu skupinu, nezáleží na tom, zda přijedete dva nebo Vás bude deset. Domluvte se a vytvořte jednu rezervaci. Zvolte si "vedoucího", který zodpovídá za rezervaci a případnou další komunikaci s námi.

3. Počet osob - rezervační systém není dokonalý, proto vždy uvažujte následovně:

  • Bude nás sudý počet a polezeme ve dvojici/dvojicích - zadám skutečný počet (např. 4 lezci - dvě dvojice a tedy dvě lana - 4 osoby v rezervaci).
  • Bude nás sudý počet ale polezeme na méně lanech než by bylo dvojic - zadám počet lan vynásobený dvěma a vyplním pole poznámky (např. 8 lezců - jedna dvojice a dvě trojice a tedy 3 lana - 6 osob v rezervaci a do poznámky: bude nás 8 ale polezeme na 3 lanech).
  • Bude nás lichý počet a polezeme ve dvojicích a jedna trojice - zadám o jednoho lezce méně a vyplním poznámku (např. 5 lezců - jedna dvojice a jedna trojice a tedy dvě lana - 4 osoby v rezervaci a do poznámky: bude nás 5 a polezeme na dvou lanech).
  • Bude nás lichý počet a polezeme na méně lanech než by bylo pro dvojice a jednu trojici - zadám počet lan vynásobený dvěma a vyplním pole poznámky (např. 9 lezců - tři trojice na třech lanech - 6 osob v rezervaci a do poznámky: bude nás 9 a polezeme ve trojicích na třech lanech).

Pole poznámky s uvedením počtu lezců nám dá vysvětlení pro to, že dva lezci si půjčují troje mačky. Proto prosím vyplňujte dle výše uvedeného.

4. Počet rezervovaného materiálu - neblokujte prosím materiál dalším lezcům, postupujte takto:

  • Cepíny - do dvojice (trojice či větší skupiny lezoucí na jednom laně) Vám stačí jeden pár cepínů - počet v rezervaci by měl být tedy maximálně roven počtu lan, tj. počet osob dělený dvěma (např. 5 lezců - dvě lana - dvoje cepíny).
  • Mačky - jedny na osobu - pokud jste větší skupina a nelezete ve dvojicích (viz výše), může být rezervováno více párů maček než je počet osob zadaný v rezervaci. Musí to být ale vysvětleno v poznámce (např. 7 lezců - jedna trojice a jedna čtveřice a tedy dvě lana - 4 osoby a 6 párů maček v rezervaci a do poznámky: bude nás 7, polezeme na dvou lanech, jedny mačky máme vlastní).
  • Přilby a sedáky - stejný princip jako mačky.

5. Poznámka - z výše popsaných důvodů prosím používejte pole pro poznámky.

Pamatujte také, že každou rezervaci lze upravit nebo zrušit. K tomu využívejte výhradně mail info@ledovastenavir.cz

Pevně věříme, že tento "manuál" Vám bude při vytváření rezervací užitečný a že jeho používání ušetří spoustu času při vyjasňování rezervací Vám i nám.

Děkujeme a těšíme se na ledech!

Rezervace Via ferrata Vír

Rezervujte si materiál na ferraty

Oficiální Facebook

   

Hlavní partner