Léto 2022

1. Červenec 2022, 10:15

Dneškem nám začínají letní prázdniny a spolu s nimi také mimořádný provoz našich služeb. Všechny naleznete v chatě Krabička přímo pod skalami Ledové stěny. A i když jsme během minulých let Krabičku výrazně zvětšili, začínají být její prostory opět nedostačující.

Co tedy v následujících dvou měsících nabídneme? Již tradičně otevírací dobu půjčovny ferratového vybavení každý den od 9:00 do 19:00. V tomto čase celkem 5 dvouhodinových turnusů. Přestože zdražilo téměř všechno u nás stále platí 200 Kč za kompletní výbavu jedné osoby. Zapůjčením a platbou přímo přispíváte na rozvoj a údržbu lezecké oblasti Vír, o kterou se spolek Ledové stěny stará. Za přízeň a podporu patří všem našim návštěvníkům velký dík.

Novinkou letošního léta je další otevírací doba v Krabičce, a sice pro občerstvení, od 9:00 do 22:00. Pohodlí a možnosti hostů, lezoucích i nelezoucích, se tím výrazně zlepšily. Na dalším zvelebování místa pracujeme s Vaší již zmíněnou nezbytnou podporou. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na viděnou.

Rezervace Via ferrata Vír

Rezervujte si materiál na ferraty

Oficiální Facebook

   

Hlavní partner