Ferratová půjčovna opět jen o víkendech

30. Srpen 2020, 23:42

Prázdniny skončily a s nimi také provoz půjčovny sedm dní v týdnu. Opět se vracíme pouze k víkendům. Také dny se nám začly krátit, proto ubíráme večerní turnus a poslední výpůjční doba bude od 15:00 do 17:00. Doufáme, že se všem lezcům ve Víru líbilo a těšíme se na jejich další návštěvu, třeba ještě letos. Na podzim se vrhneme opět do práce.

Léto na ferratách připraveno pro Vás

1. Červenec 2020, 00:21

A máme tu oficiální prázdniny. Hitem letoška je dovolená v Česku a naše ferraty snad přispějí ke zpestření Vašich plánů. Aby měl možnost přijít opravdu kdokoliv a kdykoliv, necháváme horolezeckou chatu Krabičku otevřenou i s půjčovnou téměř non-stop. Vpravo od tohoto článku hledejte pro zapůjčení vybavení formulář "Rezervace Via ferrata Vír".

Pár dalších novinek

29. Květen 2020, 01:22

Ferratový okruh se pomalu zabíhá a dosavadní ohlasy jsou pochvalné. Ferrata Horní vyhlídka je potvrzena, jako zatím nejtěžší lezecká pasáž, přesto v naší interní anketě většina návštěvníků odmítla variantu ulehčit postup přídáním umělých stupů.

Turistický okruh Via ferraty Vír

22. Květen 2020, 18:00

Via ferraty Vír se staly během pěti let existence velmi populární, původní projekt turistického okruhu, kombinujícího pěší turistiku a lezení po skalách, však stále nebyl dokončen. Chybělo kvalitní značení, ale především ještě jeden úsek ocelového lana ve velmi atraktivním místě.

Stránky

Rezervace Via ferrata Vír

Rezervujte si materiál na ferraty

Oficiální Facebook

   

Hlavní partner