Po víkendu plný provoz

1. Březen 2018, 21:01

Vážení ledolezci, zařiďte si volno, vyberte dovolenou, od pondělka Vás čeká celodenní provoz úžasně zaledované vírské stěny minimálně s týdením výhledem dopředu. Ledování přes den od zítřka končí, především pro postupně stoupající teploty v odpoledních hodinách. Spouštění čerpadel se tedy omezí na noční hodiny s hlavním cílem "opravit" led pro další den. Navíc vrstva je již dostatečná a zalednění sektorů kompletní. Nic už nebrání vypsání rezervačních termínů v plné kapacitě.

Také předpověď počasí je ideální. Maximální teploty mírně nad nulou a minimální v noci lehce pod nulou - to jsou podmínky, které vyhovují ledu nejvíce. Můžete se tedy těšit na dokonalý ledový sorbet.

Chata Krabička bude otevřena non-stop, samozřejmě s funkční půjčovnou vybavení a skromným občerstvením v podobě čaje, kávy, nebo svařáku. 

Mimořádný režim Vás čeká od pondělka 5.3.2018 prozatím do neděle 11.3.2018. Mírně omezen v počtu volných lan bude pouze během soboty 10.3., kdy si některé cesty zaberou závodníci v rychlolezení, při mistrovství republiky - Vírském cepínu 2018.

Vrhněte se tedy na volné termíny vypsané v našem rezervačním kalendáři a brzy na viděnou.

Rezervace Via ferrata Vír

Rezervujte si materiál na ferraty

Oficiální Facebook

   

Hlavní partner